Graphic Lovers

Zpět nahoru

Jiné grafické práce

Vektorizace loga

Může se stát, že Vy nebo Vaše firma disponujete pouze logem v bitmapovém formátu, nebo máte logo pouze v papírové podobě. Z tohoto důvodu nabízíme převedení Vašeho loga do vektorového formátu, který je potřebný pro další prezentaci Vaší firmy například na reklamních tiskovinách.

Návrh tiskoviny

Brožura

Tištěná brožura je užitečným nástrojem pro malé i velké společnosti, které si chtějí vytvořit určitou výhodu nad konkurencí. Prezentační brožura přiláká pozornost nových zákazníků a udrží šťastné zákazníky stávající.

Plakát

Základní prvek takzvané offline reklamy. Navrhneme Vám plakát na Vaši firemní akci, ples, koncert či na jinou kulturní akci. Tvoříme i velkoformátové plakáty nebo billboardy.

Leták

V dnešní době jsou propagační letáky jednou z levnějších možností přímého marketingu. Mají několik zásadních výhod oproti jiným formám. Jsou levné, univerzální a důvěryhodné, proto do nich mnoho firem vkládá větší částky ze svého rozpočtu.

Vizualizace interiéru

Rádi byste rekonstruovali nebo budovali nové prostory, ale nemáte fantazii na koncepci místnosti nebo si netroufnete barevně sladit nábytek, bytový textil a tapety? Nechte to na odbornících.

Rádi Vám navrhneme interiéry i fasádní úpravy okem zkušených designerů. Známe možnosti trhu i technologii realizace.

2D vizualizace

Lacinější varianta je plochý pohled na veškeré stěny s aplikací konkrétních tapet, vzorů obkladů nebo zvažované bytové doplňky a nábytek. Usnadní výpočet spotřeby materiálu, ale především Vám nastíní základní představu o výsledku plánovaných změn.

3D vizualizace

Zajímavější variantou je 3D vizualizace z libovolných úhlů pohledů plastické koncepce celého prostoru, nebo průlet kamerou. Daleko snáz a přesněji předá představu designerů Vám, investorovi nebo realizátorům.

Návrh potisku na textil

Navrhneme Vám podobu firemních triček, mikin, sportovního dresu nebo například zajímavé tričko pro běžné nošení.

Fotomontáže a fotomanipulace

Upravíme Vaše fotografie nebo navrhneme naprosto nové kompozice. Možnost editace barev, odstínů a světlosti. Technika Airbrushing (dodání odlesků, vytažení stínů a světel) a další.

Hudební podklad

Nabízíme realizaci hudebních podkladů pro Vaše projekty a jiné aktivity. Tvoříme filmové hudby, scénické hudby, podkresové hudby a znělky nebo hudby k reklamním spotům.

Vytvoříme hudební podklad přesně podle Vašich představ a požadavků se zvukem profesionální kvality.

Další grafické práce po dohodě.

Proč mi?

  • Kreativní nápady
  • Flexibilita a spolehlivost
  • Smysluplný design
  • Hmatatelné výsledky
  • Individuální přístup
„Pokud nevíte, kam jdete, pravděpodobně skončíte někde jinde.“
~ Lawrence J. Peter