Graphic Lovers

Zpět nahoru

Facebook hraje klíčovou roli v globální internetové aktivitě a je bezpochyby jednou z nejpopulárnějších sociálních mediálních služeb. Stal se jakousi univerzální sociální sítí, která se používá jak pro osobní, tak i pro obchodní potřeby. Pro společnosti, organizace, ale i jednotlivce se Facebook stal nedílnou součástí jejich propagační kampaně. Nebuďte pozadu a začněte s propagací na Facebooku.

Vytvoříme Vám vlastní Facebook stránku pro Vaši firmu, webové stránky, produkt či službu. Pokud stále váháte propagovat Vás či Vaši firmu na Facebooku, zde je několik výhod, které by Vás mohly přesvědčit.

Velmi vysoké množství uživatelů, které můžete oslovit
Celosvětově je na Facebooku více než 800 miliónů aktivních uživatelů a z toho je okolo 3 milionů uživatelů z České republiky. Každý uživatel má v průměru 130 přátel, s nimiž komunikuje, sdílí své názory nebo například doporučuje produkty či služby, se kterými je spokojený.

Informace o svých zákaznících
Díky nástrojům, kterými Facebook disponuje, zjistíte některé informace o Vašich zákaznících. Například pohlaví, věk, stav, ale i jejich koníčky.

Zpětná vazba
Díky možnosti pokládat otázky zákazníkům a aktualizovat stav zajímavým obsahem, můžete zjistit, co zákazníci opravdu chtějí, jak vnímají Vaši značku, nebo co by vylepšili. Velkou výhodou je, že na Facebooku můžete na rozdíl od webových stránek se zákazníky komunikovat méně formálně.

Propojení webu s Facebookem
Díky propojení Vašich webových stránek s firemními Facebook stránkami zvýšíte návštěvnost webových stránek, jejich hodnocení a pozici v prohlížečích.

Proč mi?

  • Kreativní nápady
  • Flexibilita a spolehlivost
  • Smysluplný design
  • Hmatatelné výsledky
  • Individuální přístup
„Nezapomeňte, že Vaši zákazníci už na Facebooku dávno jsou a Vaše značka už je dávno předmětem jejich hovorů. Naslouchejte jim a hovořte s nimi – jako jejich přítel.“
~ Jan Eldman